preskoči na sadržaj

Osnovna škola Augusta Harambašića Zagreb

Login

Turnusi

 

Ovaj tjedan je:

15. studenog - 19. studenog

A smjena

Zadruga Ružmarin

E-dnevnik

Kalendar
« Studeni 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Prikazani događaji

Raspored zvona

Za vrijeme trajanja epidemioloških mjera raspored zvona možete pogledati u okviru Raspored zvona u glavnom izborniku.

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 7. 3. 2019.

Ukupno: 125075
Danas: 3
Raspored održavanja izvannastavnih aktivnosti

 

Red. br.

Naziv aktivnosti ili skupine

Razred/

skupina

Ime i prezime učitelja izvršitelja

Dan i vrijeme održavanja

1.

Dramska skupina

 

1. – 4.

Dragica Smlatić

petak, 5. sat

2.

Maksimirski šetači

 

1. – 4.

Marija Rubčić

B: srijeda 12:00 – 15:00

3.

Mali planinari

 

1. – 4.

Ž. Banda, M. Pavišić H.

subota (4 subote tijekom školske godine)

4.

Različiti, a jednaki

 

1. – 4.

Josipa Kalac

A: 5. i 6. sat ili po dogovoru

5.

Zelene ruke

 

1. – 4.

Željka Premerl

A/B: petak 10:40 – 11:25

6.

Pokret

 

1. – 4.

Irena Strikinac

A: četvrtak, 6. sat

B: TN po dogovoru subota

7.

Mali informatičari

 

4. a

Mihaela Mandić

A: petak 10:40 – 11:25

B: srijeda 14:50 – 15:35

8.

Mali informatičari

 

4. b

Mihaela Mandić

A: srijeda 15:40 – 17:25

B: petak 11:30 – 12:15

9.

Literarna skupina

 

5. – 8.

Ksenija Ivanović

B: ponedjeljak 18:20 – 19:05

B: srijeda 19:05 – 19:55

10.

Dramska skupina

 

5. – 8.

Iverka Kraševac

A: ponedjeljak 12:20 – 13:05

B: utorak 7:05 – 7:50

11.

Njemački klub

 

4. – 8.

Dinka Štiglmayer Bočkarjov

A: petak 14:00 – 14:45

B: srijeda 13:10 – 13:50

12.

Talijanski klub

 

4. – 8.

Ljiljana Kurjak

A: srijeda 14:50 – 15:35

B: srijeda 11:30 – 12:15

13.

Makedonska igraonica

 

1. – 8.

Despina Belčovska Velinska

Po dogovoru.

14.

Muzejska skupina

 

5. – 8.

Matija Bunjak Pajdek

Po dogovoru.

15.

Robotika

 

5. – 8.

Dejan Jakšić

A: ponedjeljak 13:10 – 13:55

B: četvrtak 12:20 13:05

16.

Prva pomoć

 

7. – 8.

Nada Matanić

B: petak 18:20 – 19:55

17.

Skupina za estetsko uređenje škole

5. – 8.

Jasna Antunović

B: utorak 12:20 – 13:55

18.

Pjevački zbor

 

4. – 8.

Katina Bracanović

A: utorak 13:10 – 13:50, četvrtak 13:10 – 14:50

B: ponedjeljak 12:20 – 13:05, utorak 13:10 – 14:50

19.

Orkestar

 

4. – 8.

Katina Bracanović

A: ponedjeljak 7:05 – 7:55, četvrtak 12:20 – 13:05

B:  12:20 – 13:05, utorak 7:10 – 7:50

20.

Hrvatska tradicijska glazba

 

4. – 8.

Katina Bracanović

A: ponedjeljak 12:25 – 13:05

B: ponedjeljak 11:30 – 12:20

21.

Hrvatska glazbena mladež

 

1. – 8.

Katina Bracanović

Po rasporedu izvedbi.

22.

Koncertna skupina

 

4. – 8.

Katina Bracanović

Po rasporedu izvedbi.

23.

Misionarska skupina

 

5. – 8.

Barbara Zgombić

A: utorak 14:00 – 15:35

B: ponedjeljak 8:00 – 9:35

24.

Biblijsko-liturgijska skupina

 

5. – 8.

Divna Ćorić

Nedjeljom i po dogovoru

 

25.

Nogomet

 

5. – 8.

Rahela M. Markt

A: utorak 14:00 – 15:35

B: utorak 15:50 – 17: 25

26.

Eko sekcija

(UZ „Ružmarin“)

2. – 4.

Iva Ostojić

Po dogovoru.

27.

Sekcija Spretne ruke

(UZ „Ružmarin“)

2. – 8.

Marija Rubčić

A: srijeda 15:50

 

28.

Sekcija Ručni rad

(UZ „Ružmarin“)

2. – 8.

Irena Strikinac

Po dogovoru.

29.

Sekcija za dizajn uporabnih predmeta UZ „Ružmarin“

5. – 8.

Jasna Antunović

A: utorak 13:10 – 14:45, četvrtak 13:10 – 14:45

B: petak 11:30 – 14:45

30.

Sekcija za promociju Škole (UZ „Ružmarin“)

4. – 8.

Dinka Štiglmayer Bočkarjov

A: ponedjeljak 14:00 – 14:45

B: ponedjeljak 14:00 – 14:45

31.

Folklorna sekcija

(UZ „Ružmarin“)

1. – 3.

Tomislav Filić,

Kristina Bačani

Četvrtak 15:45 – 16:30

32.

Školska čitaonica

5. – 8.

Valentina Namesnik

Po dogovoru.

33.

Školsko sportsko društvo – natjecanja*

5. – 8.

Rahela M. Markt

-

 

preskoči na navigaciju